GRAAFILINE DISAIN

Ajavoog pakub lisaks videograafi teenustele ka disaini- ja trükiteenust. Meil on sellel alal kogemusi üle 28 aasta. Aitame sind, kui sul pole trükiettevalmistuse tehniline pool teostatud ja loome kõik trükiks vajaliku.

  • Kujundustööde tunnihind 20€/h +km (eritöödel, mahupõhine kokkuleppe.)
  • Küsi hinnapakkumist disainitöödele või trükistele. meedia@ajavoog.ee

Disain kui jutustamise vahend

Teie visuaalne identiteet on brändingu visuaalne aspekt, mis edastab teie lugu. See hõlmab teie logo, värvipaletti, trükikirja ja kujundust. Trükikiri võib edasi anda isikupära ja seada teie brändi hääletooni. See on oluline element teie visuaalses identiteedis, mis toetab teie brändi lugu. Värvidel on võime esile kutsuda emotsioone ja seoseid. Õige värvipaleti valimine võib tugevdada teie brändi lugu ja luua sügavama ühenduse teie publikuga.

Disaini kaudu efektiivse brändiloo jutustamise strateegiad

Teie publiku tundmine on esimene samm loo loomisel, mis resoneerib. Kohandage oma disaini, et see peegeldaks teie sihtdemograafia väärtusi ja huve. Iga disainielement peaks aitama kaasa teie brändi narratiivile. Teie veebilehe paigutusest kuni toodete pakendamiseni peaks iga komponent jutustama osa teie loost. Teksti, piltide, video ja interaktiivsete elementide segu kasutamine võib muuta teie brändi loo kaasahaaravamaks ja meeldejäävamaks.