VIDEOGRAAF

Tuleme kohale ja jäädvustame teile tähtsad sündmused. Sa ei pea jäädvustama oma sündmust ise ega omama vastavat tehnikat ega kvalifikatsiooni.
Vajadusel aitame luua ka reklaamklipid juba ennem sündmuse algust.
Avaldame monteeritud ja helindatud videod Ajavoog sotsiaalmeedias: TikTok, Instagram, YouTube, Facebook ja X
Teie sündmus jõuab tuhandete vaatajateni Ajavoog sotsiaalmeedias, tuues vaatajaid teie sotsiaalmeedia kanalitesse.

GRAAFILINE DISAIN

Ajavoog pakub lisaks videograafi teenustele ka disaini- ja trükiteenust. Meil on sellel alal kogemusi üle 28 aasta. Aitame sind, kui sul pole trükiettevalmistuse tehniline pool teostatud ja loome kõik trükiks vajaliku.

SOTSIAALMEEDIA HALDUS

Sotsiaalmeedia on muutunud oluliseks platvormiks, kus suhtlus, infovahetus ja reklaamid toimuvad kiirelt ja efektiivselt. Ettevõtted mõistavad järjest enam, kui oluline on oma sotsiaalmeedia platvorme hoolikalt hallata. Professionaalne sotsiaalmeedia haldus pakub mitmeid eeliseid, mis mõjutavad positiivselt ettevõtte mainet, nähtavust ja tulemusi.

MIKS VALIDA AJAVOOG?

Ajavoog pakub terviklikku teenust kujundamisest videograafia ning sotsiaalmeedia halduseni. Oleme spetsialiseerunud sisuturundusele, postituste loomisele, kampaaniate käivitamisele ja teie ettevõtte nähtavuse suurendamisele. Usaldades meid oma enda firma brändi loomisele ja haldamisele, avaneb teie ettevõttel võimalus keskenduda oma eesmärkide saavutamisele, samal ajal kui me hoolitseme teie sotsiaalmeedia esinduse ja brändi nähtavuse eest erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel.

Oleme kursis pidevalt muutuvate trendidega meediamaastikul, tagades, et ettevõtte kuvand on alati ajakohane ja vastab sihtrühma ootustele.
Me teame, millal postitada, milline sisu avaldada ja kuidas kaasata jälgijaid.

Võta ühendust, kirjutades meile meedia@ajavoog.ee või helistades 5898 5898